Związek Polskich Artystów Plastyków

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start
ArsForum - 2/2017


GALERIA MŁODYCH

E-mail Print PDF
There are no translations available.

Drugi numer ArsForum zamyka prezentacja sylwetki młodej artystki Renaty Kurczyńskiej- artysta–grafik, ur. 1992 w województwie świętokrzyskim. Absolwentka Państwowego Liceum Plastycznego im. Józefa Szermentowskiego (specjalizacja techniki malarskie i pozłotnicze) w Kielcach oraz wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta (kierunek grafika). Dyplom z wyróżnieniem uzyskała w Pracowni Litografii i Promocji Grafiki prowadzonej przez prof. zw. Pawła Frąckiewicza. Zajmuje się litografią i ilustracją. Uczestniczka kilkunastu wystaw – zbiorowych i indywidualnych, zwyciężczyni Ogólnopolskiego Przeglądu Rysunku, Malarstwa i Rzeźby (2011), zdobywczyni pierwszego miejsca w konkursie na Grafikę Semestru w ASP Wrocław (2016), zdobywczyni medalu honorowego oraz Nagrody Prezesa Związku Polskich Artystów Plastyków za najlepszy zestaw prac na XXVI Międzynarodowym Biennale Ekslibrisu Współczesnego w Muzeum Zamkowym w Malborku.

Read more...
 

WYSTAWY I WYDARZENIA

E-mail Print PDF
There are no translations available.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnościami dotyczącymi wystaw i wydarzeń, zaprezentowanymi w drugim numerze kwartalnika ArsForum.

Read more...
 

ZOBACZONE, OPISANE

E-mail Print PDF
There are no translations available.

W drugim numerze kwartalnika ArsForum będą Państwo mogli się zapoznać z przeglądem ważnych wydarzeń wystawiennych w Polsce, pośród których miejsce szczególne zajmuje wielka wystawa prac Fridy Kahlo, słynnej i zaangażowanej politycznie malarki meksykańskiej, w poznańskim Centrum Kultury Zamek. Zachęcamy przy tym Państwa do lektury rozmowy dra Pawła Czapczyka z dyrektorką CKZ, Anną Hryniewiecką, na temat tej wyjątkowej wystawy:

FRIDA

 

Czasopismo ArsForum zostało dofinansowane z funduszu:

mkidn 01 cmyk

 

SYLWETKI

E-mail Print PDF
There are no translations available.

W drugim numerze ArsForum mogą Państwo zapoznać się z twórczością i sylwetkami trzech artystów: ważnego dla polskiej odsłony sztuki lat 80. ubiegłego wieku sopockiego malarza prof. dra hab. Henryka Cześnika, wielokrotnie nagradzanego grafika Pawła Warchoła, współorganizatora i kuratora Międzynarodowego Biennale Plakatu Społeczno-Politycznego w Oświęcimiu, a także rzeźbiarza dra heb. Macieja Aleksandrowicza, wykładowcy warszawskiej ASP.

 

Read more...
   
More Articles...


Page 2 of 3

Copyright Law Agency

Calendar

December 2019
S M T W T F S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Stats

OS : Linux d
PHP : 5.4.45
MySQL : 5.5.5-10.3.21-MariaDB-log
Time : 13:08
Caching : Enabled
GZIP : Disabled
Members : 7
Content : 1347
Web Links : 75
Content View Hits : 9726017